FA
آزمایشگاه

در طبقه همکف این بیمارستان واقع شده است و دارای خدمات پذیرش ، نمونه گیری ، بیوشیمی خون، هورمون شناسی و ایمونولوژی، انگل شناسی، بیوشیمی ادرار می باشد.

CAT LAB

این بیمارستان آماده ارائه خدمات به بیماران قلبی می باشد. و دارای بخشهای آنژیوگرافی CAT-LAB، مراقبتهای ویژه قلبیCCU و مراقبتهای ویژه جراحی قلبICU OH و POST CAT و و اتاق عمل باز می باشد. آنژیوگرافی در طبقه اول و شامل اتاق آنژیوگرافی، ریکاوری، و POST CAT و اتاق آمادگی بیماران می باشد آنژیوگرافی این بیمارستان دارای مجهزترین و بروزترین دستگاههای آنژیوگرافی که دارای قابلیت آنژیوگرافی قلب، پریفرال، و مغز است. بخش POST CAT دارای شش تخت فعال می باشد.

تصویربرداری

در طبقه منفی یک است. دارای بخشهای سونوگرافی، ماموگرافی، رادیوگرافی، سنجش تراکم استخوان، رادیو گرافی، Citiscan،MRI،OPG است

درباره ما

بیمارستان فوق تخصصی عدل در 22 فروردین سال 1400 توسط ریاست محترم قوه قضائیه افتتاح شد. این بیمارستان دارای بخشهای اورژانس، 6 اتاق عمل، بخش دیالیز با 10 تخت فعال، دو بخش ICU و یک بخش NICU با 8 تخت فعال اتاق زایمان و LDR و بخش زنان و زایمان با 28 تخت فعال و بخشهای IPD آماده ارائه خدمت به مردم شریف ایران است.

درباره ما
افتتاح پایگاه واکسیناسیون کرونا در بیمارستان فوق تخصصی عدل

افتتاح پایگاه واکسیناسیون کرونا در بیمارستان فوق تخصصی عدل

مشاهده بیشتر
اطلاعیه

ضرورت واکسیناسیون همه شهروندان ایرانی با واکسن معتبر و مورد تأیید وزارت بهداشت

مشاهده بیشتر
اخبار

کارگاه احیا قلبی_ریوی با حضور پرسنل اداری و درمان در بیمارستان فوق تخصصی عدل برگزار گردید.

مشاهده بیشتر
اخبار

عدم استفاده از قطره نفازولین برای پیشگیری از کرونا

مشاهده بیشتر