چشم انداز بیمارستان

چشم انداز بیمارستان

دور نما - منظر - آرمان - آینده متصور و آینده مطلوب

ماموریت بیمارستان

ماموریت بیمارستان

رسالت - فلسفه وجودی - اهداف بنیادین - مقصود اصلی

ارزش های بیمارستان

ارزش های بیمارستان

ایدئولوژی ها - باید و نبایدها

تصویربرداری عدل

بخش تصویربرداری شامل واحدهای رادیولوژی عمومی، سونوگرافی، سی تی اسکن، MRI می‌باشد. رادیوگرافی های تخصصی مجهز به سیسستم دیجیتال است. تصاویر گرفته شده از بیمار به كمك امكانات نرم افزاریPost Processing روی CD منتقل شده و روی فیلمهای Single Side چاپ می شود.

آزمایشگاه عدل

شامل بخش های هماتولوژی، ایمنولوژی (هورمون شناسی ، ایمنولوژی وسرولوژی وغربالگری جنین)، بیوشیمی، میکروب شناسی (باکتری شناسی، انگل شناسی و پذیرش درسه شیفت کاری بصورت شبانه روزی می باشد.

اکوکاردیوگرافی عدل

اکوکاردیوگرافی یکی از روش ‌های تشخیصی دقیق برای بررسی بیماری ‌های قلبی است. در اکوکاردیوگرافی داپلر می ‌توان سرعت خونی که بین حفرات قلبی و در شریان‌ های بزرگ جریان دارد را نیز مشخص کرد.

هیئت امنا

دکتر مرضیه وحید دستجردی رئیس هیات امنا

دکتر افشین شیخوند رئیس بیمارستان دادگستری

دکتر نصرالله ابراهیمی مدیر کل رفاه و سلامت قوه قضاییه

دکتر حسین صمدی نیا رئیس بیمارستان بقیه الله

آقای دکتر رضا سعیدی رئیس بیمارستان عدل

دکتر عباس مسجدی رئیس سازمان نظام پزشکی

دکتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

ثبت

آنلاین

وقت ملاقات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی

به وقت ملاقات نیاز دارید؟

درخواست وقت ملاقات

  خدمات پزشکی

  24 ساعته

  بیمارستان فوق تخصصی عدل با هدف رضایتمندی و رضایت 

  بیماران عزیز آماده خدمت رسانی 24 ساعته می باشد.

  خدمات پاراکلینیک بیمارستان عدل

  آزمایشگاه

  آزمایشگاه بیمارستان عدل قوه قضائیه با بکارگیری پرسنل مجرب و کار آزموده و استفاده از دستگاه های پیشرفته با تکنولو‍‍ژی روز دنیا همگام با رویکرد ارتقاء کیفیت، جهت انجام آزمایش های بالینی فعالیت دارد.

  تصویربرداری

  اين بخش با دستگاه سي تي اسكن MULTISLICE زيمنس با امكان انجام سي تي فلوروسكوپي توانايي انجام سي تي اسكن هاي روتين و سي تي آنژيوگرافيهاي تخصصي را ارايه نمايد.اين بخش در سه شيفت صبح، عصر و شب فعال مي باشد.

  مراقبتهای ویژه

  بخش مراقبت ویژه، بخشی است مخصوص بیماران بدحال با شرایط بحرانی،که علی‌رغم بیماری‌های متعدد زمینه‌ای، امید به زندگی در آنها وجود دارد. در واقع شرایط بیماران بستری در بخش مراقبت ویژه به گونه ای است که امکان مراقبت ونگهداری از آنها در سایر بخش‌ها و در کنار دیگر بیماران وجود ندارد.

  آندوسکپی

  واحد آندوسکوپی بیمارستان عدل قوه قضائیه با حضور متخصصین با تجربه که همگی هیات علمی دانشگاه می باشند و کارشناسان زبده مشغول ارائه خدمات به بیماران عزیز سرپایی و بستری می باشد.

  داروخانه

  داروخانه حاوي كليه تجهيزات و لوازم مورد نياز بخش ها مي باشد. داروخانه تجهيزات از ساعت 7 صبح الي 7 شب آماده خدمت رساني است.

  قلب و عروق

  گروه قلب و عروق بیمارستان عدل با برخورداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته و بخش‌های مجهز CCU، آنژیوگرافی، الکتروفیزیولوژی و الکتروکاردیوگرافی به همراه درمانگاه فعال روزانه، آماده ارائه خدمات پیشگیری و درمان به مراجعین محترم است.